HÜDA PAR Şırnak 3’üncü Olağan Kongresi’nde mevcut başkan Emcet Yalçın, güven tazeleyerek Şırnak İl Başkanı seçildi.

“Dürüst Siyaset, Gerçek Adalet” sloganıyla 2012 Aralık’ta siyaset sahnesinde yer alan HÜDA PAR, il kongrelerine devam ediyor. HÜDA PAR Şırnak 3’üncü Olağan Kongresi, bir konferans Salonunda gerçekleştirildi.

Pandemi nedeniyle kongre salonuna gelen delegeler ve misafirler, HES kodu sorgulamasının ardından ateşleri ölçülerek içeri alındı. Görevliler tarafından sosyal mesafe kuralı ve maske kullanımına dikkat edilmesi konusunda sık sık uyarılarda bulunuldu.

Program, divan heyetinin seçilmesinin ardından sırasıyla, faaliyet ve mali raporların okunması ve yönetim kurulunun ibrazı ile devam etti.

Tek listeyle girilen seçimde, mevcut Başkan Emcet Yalçın, seçime katılan delegelerin tamamının oyunu alarak tekrar başkan seçildi.

Başkan Yalçın, delegelere ve katılımcılara yaptığı teşekkür konuşmasında, görev süresi boyunca partisine en iyi şekilde hizmet vermek için çalışmalarını sürdüreceğini söyledi.

Yalçın, “Şırnak ili 3. Olağan Kongremiz başta partimiz, memleketimiz ve bütün İslam alemi için hayırlara vesile olsun. Allah bizi hak yoldan ayırmasın, Siz katılımcılara tekrar teşekkür ediyoruz. Yönetim kadromuzla birlikte inşallah partimize ve ilimize layık hizmetler yapmak için elimizden geleni yapacağız inşallah.” diye konuştu.

EKONOMİ 28.10.2020 10:09:00 0

HÜDA PAR ŞIRNAK 3`ÜNCÜ OLAĞAN İL KONGRESİ YAPILDI

HÜDA PAR Şırnak 3`üncü Olağan Kongresi`nde mevcut başkan Emcet Yalçın, güven tazeleyerek Şırnak İl Başkanı seçildi.