Silopi yolundaki köprülü kavşak ve iyileştirme çalışmaları tamamlandıktan sonra Silopi ve Şırnak üçgen kavşak projesi ile Yafes köprüsünden, şehitler anıtı parkına kadar olan yolda yapılacak koordineli çalışmalarda ilgili kurumlardan yapması gereken hususların yapılma vade sözleri alındı, sıcak asfalt çalışmalarının bir an önce yapılması için ilgili kurumların (DEDAŞ Çalışmaları - DOĞALGAZ Çalışmaları…) koordineli İşleri tamamlaması istendi.

Cizre Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Mehmet Tunç, DEDAŞ ve Doğalgaz yetkililerine Konak Mahallesindeki yeraltı çalışmalarını biran önce tamamlayıp, sıcak asfalt çalışmalarının bir an önce yapılmasını istedi; vatandaş memnuniyetini ve genel sağlığı temizliği önemsediğini ifade etti.

Hafta sonunda da mesaisine devam eden Kaymakam Tunç, Belediye Birim Müdürleri ve saha çalışanlarına bu günün işini yarına bırakmayın talimatını verdi.

İncelemeler sırasında Kaymakam Cizre Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Mehmet Tunç’a Karayolları 9. Şube Şefi Enver Yüce, İlçe DEDAŞ Saha Kontrol Mühendisi, Şahinler asfalt şirketinin Mühendisi ile Belediye Birim Müdürleri eşlik etti.

 

14.09.2021 11:15:00 0

KAYMAKAM TUNÇ, CİZRE-SİLOPİ YOLUNDA İNCELEMELERDE BULUNDU

Cizre Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Mehmet Tunç, Cizre Silopi yolunda başlatılan köprülü kavşaktaki sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceledi.