Belediye Başkanı Mehmet YARKA’nın talimatlarıyla, Sanat Sokağında eskiden DEDAŞ hizmet binası olarak hizmet veren iki katlı yapı yeniden düzenlenerek gençlik merkezine dönüştürülüyor.

Teknik ekiplerle birlikte binada incelemeler yapan Başkan YARKA, Şırnak Belediyesi Gençlik Merkeziyle Sanat Sokağının asıl vasfına kavuşmasında önemli bir eşik olacağını belirterek, yeni projeyle gençlerimizin buluşma noktasının artık burası olacağını vurguladı.

Başkan YARKA, Gençlerimizin serbest zamanlarını sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetlerle değerlendirmek, bilgi ve beceri sahibi olmalarına yardımcı olmak için kuracakları yeni gençlik merkezi için dönüştürme çalışmasının en yakın zamanda başlayacağını belirterek, Şırnak Belediyesi Gençlik Merkezinin tüm gençlerimize hayırlı olmasını diledi.

 

20.01.2021 23:01:00 0

ŞIRNAK BELEDİYESİ YENİ GENÇLİK MERKEZİNİ AÇMAYA HAZIRLANIYOR

Belediye Başkanı Mehmet YARKA’nın talimatlarıyla, Sanat Sokağında eskiden DEDAŞ hizmet binası olarak hizmet veren iki katlı yapı yeniden düzenlenerek gençlik merkezine dönüştürülüyor. Teknik ekiplerle birlikte binada incelemeler